Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Provident - Pożyczka Samoobsługowa

Uzyskaj aż do 210 zł zwrotu za zakupy w Provident - Pożyczka Samoobsługowa

Zwrot za poprawny wniosek przyznany będzie pod warunkiem, gdy klient otrzyma ofertę pożyczki samoobsługowej po poprawnym wypełnieniu formularza kontaktu PRAWDZIWYMI danymi oraz za udzieloną pożyczkę SMOOBSŁUGOWĄ.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Pożyczka Samoobsługowa w Providencie to bankowo dobre warunki na 48 miesięcy. Możesz pożyczyć Pożyczasz od 5 000 do 20 000 zł. Do głównych zalet pożyczki należy m.in.: wniosek składasz online, pożyczkę spłacasz w miesięcznych ratach, a sam przelew na Twoje konto jest szybki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, gdy klient otrzyma ofertę pożyczki samoobsługowej po poprawnym wypełnieniu formularza kontaktu PRAWDZIWYMI danymi oraz za udzieloną pożyczkę SAMOOBSŁUGOWĄ lub pożyczkę DOPASOWANĄ (przy negatywnej decyzji kredytowej dla pożyczki samoobsługowej).

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Provident - Pożyczka Samoobsługowa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.