Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Qms medicosmetics

Uzyskaj 3,5% zwrotu za zakup w Qms medicosmetics

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Nauka zamiast cudów

QMS Medicosmetics zapewnia ukierunkowane i naukowo sprawdzone zabiegi, które zmieniają skórę naszych klientów, zapewniając natychmiastowe i długotrwałe rezultaty.

Jako firma założona przez lekarzy i ugruntowana w nauce, jesteśmy pionierami w pielęgnacji skóry, tworząc innowacyjne produkty, które pomogą każdemu uzyskać piękną, zdrową skórę.

W QMS łączymy najwyższej jakości składniki z naukowymi recepturami, aby pomóc zmienić strukturę i jakość Twojej skóry.

Jesteśmy ekspertami koncentrującymi się na podejściu do pielęgnacji skóry, w którym uwaga skupiona jest na jej niedoskonałościach.

W naszym świecie chodzi o naukę, a nie o cuda.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Qms medicosmetics oferuje zawsze:

  • DARMOWA DOSTAWA
  • PRÓBKI GRATIS
  • PORADY KOSMETOLOGA

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Qms medicosmetics, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.