Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ribbley

Zyskaj 5,71% cashback za zakupy w Ribbley

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Jesteśmy producentem galanterii skórzanej, powstających ze skóry cielęcej, pochodzącej z polskich garbarni. Należy ona do najbardziej cenionych na całym świecie. Ribbley utworzona została z potrzeby stworzenia produktu, będącego jednocześnie kontynuacją naszej tradycji – w której skóra jest symbolem najwyżej jakości – jak również odzwierciedlenia nowoczesnego designu. To męski portfel z charakterem, niepowtarzalnym stylem i niespotykaną trwałością.... Każdy portfel to nowa historia, W Ribbley nie uznajemy żadnych kompromisów, zależy nam na tym, aby każdy produkt był wykonany perfekcyjnie. Idealne wykończenie gwarantuje większą trwałość i tym samym pozwala na długie użytkowanie produktów które wykonujemy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ribbley oferuje zawsze:

  • Wysyłkę w 48 godzin

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Ribbley, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.