Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Risardi

Uzyskaj 3,6% zwrotu za zakup w Risardi

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Risardi.pl to prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku od 2009 roku. Swoją działalność, jako ArtWear/ Storm-Shop, zapoczątkowała na jednym ze znanych portali aukcyjnych. W tym roku, wychodząc naprzeciw wzrastającej liczbie zamówień i ciągle poszerzającej się liczbie stałych i zadowolonych klientów, uruchomiła sklep internetowy - Risadri.pl. Celem marki jest umożliwienie jak największej liczbie osób dotarcie do najnowszych światowych trendów modowych w kategorii odzieży męskiej. Dlatego w asortymencie sklepu nie ma żadnego przypadkowego produktu, który nie spełniałby wysokich standardów jakości, a importowana odzież pochodzi tylko i wyłącznie od zaufanych i sprawdzonych marek.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Risardi oferuje zawsze:

  • Moda męska.
  • Bluzki, bluzy, koszulki, spodnie.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Risardi, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.