Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

ROTR Spółdzielnia Mleczarska w Rypinie to firma działająca na rynku od 1926 r. Z powodzeniem łączy ponad 90 letnią tradycję z nowoczesnymi technologiami XXI wieku. ROTR przerabia mleko o najwyższej jakości, dostarczane od zaufanego grona rolników, na doskonałe i zdrowe produkty mleczne. Produkty ROTR zachowują walory naturalnego smaku oraz spełniają najwyższe parametry w zakresie higieny i wartości odżywczych. Sklep.rotr.pl to idealne miejsce dla miłośników mleka i jego przetworów w najlepszych cenach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1.2% zwrotu za zakup w ROTR

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

ROTR oferuje zawsze:

  • Najwyższej jakości wyroby mleczarskie.
  • Mleko dla baristów.
  • Mleko i śmietanki UHT, mleka i serwatki w proszku, a także twaróg sernikowy.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi z Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w ROTR, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.