Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sembo

Zyskaj aż do 3,6% cashback za zakupy w Sembo

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sembo oferuje apartamenty, hotele i domy do wynajęcia na całym świecie! Oferta zawiera ponad 50000 różnych opcji w przystępnych cenach w tym najniższe ceny na promy Stena Line. Miasta tętniące życiem, gorące plaże na letnie wakacje, czy ośrodki narciarskie dla miłośników zimowego szaleństwa. To wszystko znajdziesz na Sembo.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Sembo oferuje zawsze:

  • Loty, hotele, samochody na wynajem.
  • Promy, domki letnie.

Ważne informacje

Wypłata cashbacku ma miejsce po opłaconej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni od czasu opłacenia rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Sembo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.