Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sembo

Uzyskaj aż do 3,6% zwrotu za zakup w Sembo

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sembo oferuje apartamenty, hotele i domy do wynajęcia na całym świecie! Oferta zawiera ponad 50000 różnych opcji w przystępnych cenach w tym najniższe ceny na promy Stena Line. Miasta tętniące życiem, gorące plaże na letnie wakacje, czy ośrodki narciarskie dla miłośników zimowego szaleństwa. To wszystko znajdziesz na Sembo.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Sembo oferuje zawsze:

  • Loty, hotele, samochody na wynajem.
  • Promy, domki letnie.

Ważne informacje

Wypłata cashbacku ma miejsce po opłaconej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni od czasu opłacenia rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Sembo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.