Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Simply

Uzyskaj aż do 67,50 zł zwrotu za zakup w Simply

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Simply.com jest jednym z największych dostawców usług hostingowych.

Produkt doskonale nadaje się do obsługi instalacji WordPress. Klienci Simply otrzymują pełną swobodę w projektowaniu strony lub sklepu internetowego, a Simply zajmuje się bieżącym działaniem, bezpieczeństwem itp.

Simply oferuje:

Szybki hosting internetowy z pełną kontrolą zasobów

Ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i filtry bezpieczeństwa

Instalację, optymalizacja i utrzymanie WordPress

Menedżer plików online

Bezpośredni dostęp SSH

Celem Simply jest dostarczanie dobrze działających rozwiązań technicznych, opakowanych w zrozumiały dla każdego sposób, który zadowoli zarówno klientów dysponujących głęboką wiedzą techniczną, jak i innych – a więc tworzą hosting, z którego sami korzystaliby i który poleciliby przyjaciołom i rodzinie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Simply oferuje zawsze:

  • Rewolucyjny hosting.
  • Solidna podstawa.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Simply, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.