Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep internetowy Śnieżka inspiruje kolorami każdego dnia. W swoim asortymencie posiada wysokiej jakości farby do wnętrz, drewna i metalu, oraz masy i gładzie szpachlowe. Sklep internetowy producenta marki Śnieżka udostępnia swoim Klientom oryginalne inspiracje wnętrz, jak również praktyczne poradniki dotyczące malowania i dekoracji. Przekonaj się sam odwiedzając nasz sklep. Malowanie tylko pozornie wydaje się łatwe. Sam proces może i nie należy do najtrudniejszych, ale przygotowanie się do niego może zająć sporo czasu. Jaki pędzel wybrać, która farba najlepiej nadaje się do danej powierzchni, który kolor nada naszym ścianom nowego życia? Zanim przystąpimy do prac malarskich, warto zapoznać się z asortymentem sklepów z farbami, ale również zasięgnąć rady w sprawie aranżacji wnętrz czy praktycznych wskazówek dotyczących malowania. A gdyby istniało miejsce, które łączy w sobie wszystkie te cechy? Z jednej strony, sklep z bogatą ofertą farb i akcesoriów, z drugiej serwis, w którym znajdziemy podpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania… Nic prostszego! Wystarczy zajrzeć na stronę sklepu Śnieżka! Śnieżka, to marka, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Znamy ją doskonale z telewizyjnych reklam, a pewnie wielu z nas już nie raz korzystało z jej produktów. W swojej ofercie, sklep posiada nie tylko szeroką gamę różnokolorowych farb do ścian, sufitów, drewna czy metalu, ale także wiele przydatnych akcesoriów, jak pędzle, wałki, kuwety. Jednak oprócz samych produktów, znajdziemy tam również wiele cennych, eksperckich porad, które pomogą nam w przystąpieniu do prac malarskich oraz pomysły i inspiracje dotyczące doboru odpowiedniego koloru czy dopasowania go do aranżacji przestrzeni. Dzięki tym wskazówkom, będziemy mieli pewność, że nie tylko zaopatrzymy się w wysokiej jakości farby, ale również otrzymamy niezbędne know how, które z pewnością będzie niezbędne w trakcie zmian naszych wnętrz. Produkty sklepu Śnieżka, bez wątpienia będą bardzo atrakcyjne dla blogerów i serwisów wnętrzarskich, którzy korzystają z afiliacji. Linki partnerskie z pewnością będą stanowiły doskonałe uzupełnienie wpisów o następującej tematyce: - jaki kolor farby dobrać do sypialni? - ranking najlepszych farb na rynku - pomysły na nową aranżację łazienki - jak dbać o ściany? Nie są to, w żadnym wypadku, wszystkie możliwości! Przy współpracy afiliacyjnej, to przede wszystkim od Ciebie zależy, gdzie umieścisz linki partnerskie z produktami reklamodawcy. Dlatego warto jest szukać nowych, ciekawych rozwiązań!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Śnieżka

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Śnieżka

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Śnieżka oferuje zawsze:

  • Wysokiej jakości farby Śnieżka.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Śnieżka, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród i Hem & Trädgård