Soox

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w Soox

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Soox.pl - skarpety, pończochy, rajstopy Soox.pl to prawdopodobnie największy wybór skarpet w jednym miejscu. Soox.pl specjalizuje się w sprzedaży najlepszych wyrobów pończoszniczych, skarpet oraz rajstop polskich a także znanych światowych marek. W ofercie sklepu znajdują się zarówno produkty damskie, męskie jak i dziecięce. Soox.pl proponuje zeroski zasięg produktów w kategoriach, skarpety zdrowotne/medyczne, skarpetki Disney, narciarskie, trekkingowe, rowerowe, antypoślizgowe oraz wiele innych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w Soox

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Soox oferuje zawsze:

  • Najlepszych wybór pończoch, skarpet oraz rajstop polskich a także znanych światowych marek.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Soox, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria