Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

VIMEDLUX - sklep z wyciskarkami wolnoobrotowymi marki Kuvings Firma Vimedlux to autoryzowany dystrybutor i lider sprzedaży wyciskarek wolnoobrotowych marki Kuvings w Polsce. Vimedlux to najlepsze ceny i największy wybór, dzięki czemu cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem klientów. Program partnerski Vimedlux gwarantuje partnerom zaangażowanym w promocję bardzo korzystne warunki finansowe. Zapraszamy!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Vimedlux

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w Vimedlux

Vimedlux oferuje zawsze:

  • Wyciskarki do soków i owoców marki Kuvings.
  • Najlepsze ceny i największy wybór.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Vimedlux, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród i Sprzęt elektroniczny