Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

VIMEDLUX - sklep z wyciskarkami wolnoobrotowymi marki Kuvings Firma Vimedlux to autoryzowany dystrybutor i lider sprzedaży wyciskarek wolnoobrotowych marki Kuvings w Polsce. Vimedlux to najlepsze ceny i największy wybór, dzięki czemu cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem klientów. Program partnerski Vimedlux gwarantuje partnerom zaangażowanym w promocję bardzo korzystne warunki finansowe. Zapraszamy!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4.3% zwrotu za zakup w Vimedlux

Vimedlux oferuje zawsze:

  • Wyciskarki do soków i owoców marki Kuvings.
  • Najlepsze ceny i największy wybór.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Vimedlux, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.