Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Virgin Mobile to najlepsza sieć komórkowa, jaką może wyobrazić sobie klient. Jest ona częścią Virgin Group i od lat zaskakuje klientów najlepszymi na rynku ofertami. Oferta przygotowana przez sieć adresowana jest do bardzo wymagających klientów- zarówno tych młodych, jak i trochę starszych. Virgin Mobile proponuje swoim klientom możliwość korzystania z numeru na kartę. Karty telefoniczne prepaid to doskonała oferta dla tych, którzy nie lubią wiązać się na dłużej, bądź są w Polsce tylko przez jakiś czas. To także oferta adresowana do klientów, którzy lubią mieć kontrolę nad swoimi wydatkami, albo zwyczajnie nigdy nie wiedzą, ile będą rozmawiać w danym miesiącu. Kartę prepaid można doładować przez Internet, a także w wielu punktach usługowych, supermarketach oraz kioskach. Oferta przygotowana przez sieć pozwala klientowi dostosować wydatki do swoich potrzeb i możliwości. Każdy może zamówić pakiet, którego akurat w danej chwili potrzebuje- dodatkowe minuty, SMS-y, czy Internet. W tej sieci wszystko jest możliwe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Virgin Mobile

Uzyskaj 25 zł zwrotu za zakup w Virgin Mobile

Zwrot można otrzymać za wykupienie abonamentu oraz przeniesienie numeru.

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Virgin Mobile oferuje zawsze:

  • Karty telefoniczne pre-paid.

Ważne informacje

Zgłoszenia niezarejestrowanych zakupów nie są przyjmowane przez operatora Virgin Mobile, w związku z czym reklamacje dotyczące braku rejestracji zwrotu za zakup będą odrzucane. Zwrot można otrzymać za wykupienie abonamentu oraz przeniesienie numeru.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Virgin Mobile, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny i Usługi i Prenumeraty