Vissavi

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w Vissavi

Przejdź do Vissavi

Vissavi

Vissavi jest firmą odzieżową zajmującą się projektowaniem, produkcją i dystrybucją nowoczesnej odzieży dla kobiet. Oferowane produkty można kupić poprzez sieć sklepów firmowych oraz w sklepach partnerskich w całej Polsce, ale także zagranicą. W przypadku wszystkich zakupów w sieci możliwy jest też częściowy zwrot ich kosztów.

Vissavi – styl, jakość, oryginalność

Marka Vissavi oferuje szeroki wybór odzieży młodzieżowej i damskiej, zapewniając przy tym nieskazitelną jakość produktu i unikatowość projektu. Dzięki 15-letniej obecności na rynku firma doskonale wie, czego oczekuje współczesna kobieta: stylu, oryginalności, ale też przystępnych cen i korzystnych ofert. Warto też pamiętać o fakcie, że wszystkie produkty marki pochodzą z fabryk w Polsce, co jest rzadko spotykaną sytuacją na rynku krajowym. Firma stawia na wysoką jakość, dlatego ubrania szyte są zawsze z naturalnych włókien. Oprócz sprzedaży w sklepach w całej Polsce i zagranicą, dostępna jest także sprzedaż on-line, tak ważna dla kobiet XXI wieku. Warto wiedzieć, że zawsze obowiązuje dostawa gratis.

Ubrania dla każdej z nas

Marka Vissavi projektuje i produkuje odzież dla kobiet w każdym wieku, noszących każdy rozmiar: od 34 do 46. Są to wyjątkowe produkty, wykonane ze szczególną dbałością o wysoką jakość, o czym świadczy ręczna praca nad wszelkimi dodatkowymi elementami, takimi jak skrupulatne wykończenia i dekoracje ubrań. O jakości produktów świadczą również wykorzystywane do ich stworzenia włókna naturalne, między innymi acetat i wiskoza, jak to jest w przypadku podszewek. Co ważne, firma proponuje w swojej szerokiej ofercie tylko polskie produkty, wytwarzane w krajowych fabrykach. Jest to idealna propozycja dla stylowych i eleganckich kobiet, które cenią sobie oryginalność projektu i perfekcyjny sposób jego wykonania.

Vissavi – stylowa odzież dla stylowej kobiety

Stylowa odzież marki Vissavi to idealny produkt dla kobiet w każdym wieku i w każdym rozmiarze: od nastolatek po eleganckie panie w średnim wieku, od rozmiaru 34, aż do 46. Są to wspaniałe ubrania pochodzące z autorskich kolekcji, które idealnie sprawdzą się na co dzień, ale też podczas specjalnych okazji, takich jak studniówki, wesela czy ważne spotkania. Ubrania marki sprawiają, że każda z nas może poczuć się wyjątkowo i stylowo. Projektanci firmy zawsze śledzą najnowsze trendy, pamiętając jednak o oryginalności poszczególnych elementów odzieży, a przede wszystkim, o jej wysokiej jakości. Z tego powodu wszystkie produkty firmy wytwarzane są głównie z włókien naturalnych.

Korzystny i zawsze możliwy cashback dzięki Refunder na Vissavi

Serwis Refunder oferuje zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży, a także zwrot kosztów nawet w przypadku przecen. Członkiem można zostać już tylko po zaledwie jednym kliknięciu, a wtedy korzyści same zaczną się mnożyć – strona oferuje cashback w 628 znanych i zaufanych sklepach i e-sklepach. Dzięki temu zakupy już zawsze będą korzystniejsze, a oszczędności coraz większe. Założenie konta na portalu jest całkowicie bezpłatne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w Vissavi

Przejdź do Vissavi

Vissavi oferuje zawsze:

  • Odzież dla kobiet ceniących sobie styl i jakość wykonania.
  • Darmowa dostawa.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Vissavi, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria