Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

player.pl – platforma VOD, umożliwia dostęp online do bogatej biblioteki seriali i programów telewizyjnych. Obecnie zawiera ponad 15 tys. programów, w tym te produkowane wyłącznie dla serwisu. Oglądaj filmy na żądanie i seriale typu Top Model, MasterChef, Na Wspólnej, Chirurdzy, Dwóch i Pół, Magda M i wiele innych. Player.pl dostępny jest m.in. w wersjach mobilnych na urządzeniach z systemami Android, iOS, Windows, w konsolach SonyPlayStation, telewizorach wiodących producentów oraz w telewizji nowej generacji nc+, dla abonentów T-Mobile, Netii oraz Toyi.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

VoD Player

Uzyskaj aż do 10 zł zwrotu za zakup w VoD Player

Poziomy zwrotu

CANAL+: Zawartość START VOD + 11 dodatkowych kanałów TV; 50 zł/ 30 dni 10 zł
HBO: 4 kanały TV (HBO + Ale kino); 25 zł / 30 dni 6 zł
START VOD + TV: Zawartość START VOD + 26 kanałów TV, na start 20 zł/ 30 dni, następnie 25zł/ na 30 dni 4 zł

Wszystkie poziomy zwrotów

VoD Player oferuje zawsze:

  • Światowe i polskie hity filmowe
  • Tytuły prosto z kina
  • Najlepsi polscy aktorzy i hollywoodzkie gwiazdy
  • Dostępność na urządzeniach mobilnych
  • Wszystko bez przerw na reklamy!
  • Ponad 320 godzin bajek dla dzieci

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Cashback będzie przyznany tylko gdy zamówienie filmu lub abonamentu będzie dokonane na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Film lub abonament zakupiony bezpośrednio na stronie Player.pl nie będzie kwalifikowany do uzyskania zwrotu.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w VoD Player, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w VoD Player

VoD Player oferuje zwrot aż do 10 zł. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

CANAL+: Zawartość START VOD + 11 dodatkowych kanałów TV; 50 zł/ 30 dni 10 zł
HBO: 4 kanały TV (HBO + Ale kino); 25 zł / 30 dni 6 zł
START VOD + TV: Zawartość START VOD + 26 kanałów TV, na start 20 zł/ 30 dni, następnie 25zł/ na 30 dni 4 zł
START VOD: podstawowy pakiet, standardowa cena: 10 zł miesięcznie, nowe odcinki seriali i programów wcześniej niż w TV, ponad 900 tytułów VOD, bez reklam 4 zł

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks i Usługi i Prenumeraty