Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep internetowy z zegarkami oraz biżuterią. Sprzedaje zegarki i biżuterię już ponad 20 lat. Oferuje produkty zakupione bezpośrednio od producenta - posiadają one oryginalne instrukcje, opakowanie i ważną gwarancję.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Watch Shop

Uzyskaj aż do 1.8% zwrotu za zakup w Watch Shop

Poziomy zwrotu

Zakup w regularnej cenie 1.8%
Zakup z wyprzedaży lub z użyciem kodu rabatowego 1.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Watch Shop oferuje zawsze:

  • Sklep internetowy z zegarkami oraz biżuterią.
  • Wszystkie produkty są zakupione bezpośrednio od producenta i posiadają oryginalne instrukcje, opakowanie i ważną gwarancję.
  • Darmowe zwroty w ciągu 30 dni.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Watch Shop, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Watch Shop

Watch Shop oferuje zwrot aż do 1.8%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Zakup w regularnej cenie 1.8%
Zakup z wyprzedaży lub z użyciem kodu rabatowego 1.5%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria