Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Willsoor

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Willsoor

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Willsoor to rodzinna polska marka specjalizująca się w produkcji odzieży biznesowej. W sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych Willsoor, miłośnicy i miłośniczki klasycznego i eleganckiego wyglądu z pewnością znajdą coś dla siebie. Wszystkie kolekcje tworzone są w oparciu o najnowsze trendy z wykorzystaniem tradycyjnego krawiectwa i bogatego doświadczenia marki. Wysoka jakość, dbałość o detal, staranne wykończenie oraz komfort i trwałość produktów to priorytet dla marki Willsoor. Fani eleganckiego stylu znajdą w asortymencie sklepu najwyższej jakości produkty takie jak koszule damskie i męskie, marynarki męskie, sukienki i garnitury damskie oraz szeroką gamę akcesoriów: krawaty, muszki, spinki do mankietów oraz inne. W ofercie znajduje się również kolekcja LONG dla wysokich kobiet i mężczyzn

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Willsoor oferuje zawsze:

  • Elegancka odzież biznesowa dla kobiet i mężczyzn

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Willsoor, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.