Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zastrzegając znak towarowy firmy, otrzymujesz prawo do wyłącznego używania marki w swojej branży! Jest to prawna ochrona Twojej marki przyznana na 10 lat! Bezpłatnie zweryfikujemy, czy Twoje logo oraz nazwę można zastrzec. Zapewniamy pełną opiekę prawną na każdym etapie postępowania. Zapewniamy gotowe wzory dokumentów i umów z grafikiem

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zastrzezone.pl

Uzyskaj 50 zł zwrotu za zakup w Zastrzezone.pl

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie zrealizowane zamówienie. Zrealizowane zamówienie rozumiane jest jako pozostawienie danych w formularzu kontaktowym, umożliwiających kontakt usługodawcy z użytkownikiem, a użytkownik potwierdzi zainteresowanie produktem, złoży zamówienie na rejestrację znaku towarowego w Polsce lub Unii Europejskiej i opłaci fakturę tytułem świadczonej przez usługodawcę obsługi prawnej. Wynagrodzenie zostanie wypłacone niezależnie od tego, czy znak użytkownika zostanie skutecznie zastrzeżony we właściwym urzędzie patentowym, czy też nie.

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Zastrzezone.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Shopping