Zolti

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Zolti

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Program partnerski sklepu Zolti.pl - gadżety i akcesoria ochronne do urządzeń przenośnych. Zolti.pl to nowoczesny sklep internetowy trudniący się sprzedażą akcesoriów ochronnych i gadżetów do smartfonów, telefonów, notebooków oraz innych urządzeń mobilnych. W ofercie Zolti.pl znajdują się produkty najlepszych światowych producentów, takich jak: ZAGG (producent folii invisibleSHIELD), Case-Mate, SwitchEasy, Hard Candy, KARVT, bugatti, Griffin, INCIPIO, iSkin, Jim Thomson, Luxa2, OtterBox, Scosche, SGP, xMount, Belkin, Samsung, Nokia, HTC i wiele innych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Zolti

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Zolti oferuje zawsze:

  • Akcesoria do telefonów i tabletów.
  • Etui, obudowy oraz folie ochronne, dla takich marek jak Apple, Samsung, Nokia.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Zolti, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny