Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bonus 20 zł dla Ciebie od Refunder.pl!

Refunder. Twoje bardziej udane zakupy online

Refunder to sprytny program cashback, dzięki któremu możesz oszczędzać pieniądze robiąc zakupy w internecie. Refunder jest bezpieczny, uczciwy i prosty. Możesz kupować jak zwykle i tylko od Ciebie zależy, jak dużo na tym zarobisz.  

  

Masz niemal nieograniczony wybór sklepów, produktów i promocji   

Kupujesz korzystniej to, czego naprawdę potrzebujesz   

Część pieniędzy wraca do Ciebie w postaci realnej gotówki


Refunder to największy cashback w Skandynawii, a w Polsce zaufało nam już prawie 120 tysięcy osób


Promocja: bonus 20 zł dla Ciebie!

Zarejestruj się przez tę stronę. Zrób swój pierwszy zakup na minimum 50 złotych w ciągu 14 dni. A my naliczymy Ci aż 20 złotych zwrotu!


Jak to działa?

Współpracujemy z prawie 1.200 sklepów internetowych. Są wśród nich: Allegro, Media Markt, Zalando, Merlin, eObuwie, Smyk, Booking.com i wiele innych. Wszyscy oni płacą nam prowizję za Twoje zakupy, a my dzielimy się nią z Tobą. Gdy zgromadzisz 25 zł na koncie Refunder.pl, możesz wypłacić zebrane środki na konto bankowe lub PayPal.


Jak kupować i zarabiać?

Wystarczy zarejestrować się w naszym programie! Potem musisz tylko pamiętać, aby zakupy zaczynać od strony Refunder.pl albo korzystać z naszej wtyczki lub aplikacji mobilnej. Dzięki temu sklepy rozpoznają Cię jako naszego użytkownika i wypłacą prowizję.


Jak zacząć?

Dołączenie do programu jest darmowe i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Wystarczy, że podasz swój adres email i hasło w formularzu obok, akceptując Warunki Członkostwa.


Promocja: bonus 20 zł dla Ciebie!

Zarejestruj się przez tę stronę. Zrób swój pierwszy zakup na minimum 50 złotych w ciągu 14 dni. A my naliczymy Ci aż 20 złotych zwrotu!Szczegóły promocji "Bonus 20 zł dla Ciebie" organizowanej przez Refunder.pl: 

Oferta promocyjna dotyczy nowych użytkowników, którzy w ciągu 14 dni od rejestracji w Refunder.pl dokonają zakupu o wartości min. 50zł. Bonus zostanie zatwierdzony na Twoim koncie Refunder i trafi do sekcji "Gotowe do wypłaty", kiedy Twój zakup zostanie uznany przez sklep. Jeśli jednak zamówienie zostanie przez Ciebie anulowane, nie zostanie w pełni opłacone czy odebrane lub zostanie zwrócone, nie będziemy mogli przyznać Ci bonusa. Bonus 20 zł będzie można wypłacić po zebraniu minimalnej kwoty wypłaty (tj. 25 zł). Zwrot za zakupy nie dotyczy kategorii wyłączonych przez sklepy – informacje znajdują się na stronie dedykowanej każdemu sklepowi. Wszelkie działania mające na celu powielanie kont przez jednego użytkownika Refunder są zabronione. Oferta jest ważna do 30.06.2022 lub do wyczerpania limitu 2.500 rejestracji. Akcja nie łączy się innymi promocjami. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt: [email protected]Dołączenie do Refunder jest darmowe
Ponad 1270 sklepów
Jak działa Refunder?
Nasi członkowie kochają nas!

Nasze przykładowe oferty

Zacznij oszczędzać na zakupach online.

Kupuj tak, jak zwykle

Kupuj tak, jak zwykle

Kupujesz jak zwykle w 1270 przyłączonych do nas sklepach online. Wystarczy, że przed zakupem przejdziesz przez refunder.pl.

Dzielimy się prowizją

Dzielimy się prowizją

Sklep wypłaca nam prowizję za Twoje zakupy. Prowizją dzielimy się z Tobą.

Pieniądze dla Ciebie

Pieniądze dla Ciebie

Gdy masz już 25 zł na koncie Refunder, możesz je wypłacić na swoje konto bankowe lub na konto PayPal.

Zwrot pieniędzy za zakupy online. Inteligentne. Łatwe. Bezpłatne.

Dołącz do Refunder

100%

Bezpłatnie

1270+

Sklepów

120tys+

Użytkowników