Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

24gotowka.pl

Zyskaj 28 zł cashback za zakupy w 24gotowka.pl

Prowizja CPS za udzieloną pożyczkę zostanie naliczona jeśli: 1. Osoba wejdzie na stronę 24gotowka.pl po kliknięciu w link pobrany z panelu partnera. 2. Na stronie 24gotowka.pl, zarejestruje się jako nowy klient. 3. Wypełni wniosek o pożyczkę prawidłowymi danymi. 4. Na podstawie złożonego wniosku zostanie wypłacona pożyczka 5. Klient nie odstąpi od umowy pożyczki.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nowoczesna platforma 24Gotówka.pl pozwala odnaleźć najkorzystniejsze oferty pożyczek pozabankowych oraz złożyć szybki wniosek o przyznanie gotówki. To również pierwsza inteligentna rekomendacja finansowa oparta o wzorzec Big Data. 24gotowka.pl pozwala pożyczyć od 100 zł do 6 tys. zł, gdy korzystasz z ich usług zarówno po raz pierwszy, jak i kolejny raz. Sam okres kredytowania wynosi od 30 do maksymalnie 120 dni. Oferty charakteryzują się małą liczbą formalności oraz niską ratą.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

24gotowka.pl oferuje zawsze:

  • Pożyczki od 100 zł do 6000 zł
  • Bez prowizji i ukrytych kosztów
  • Dostępność 24/7

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w 24gotowka.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.