Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Alba Hemp

Zyskaj 10% cashback za zakupy w Alba Hemp

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Tworząc markę Alba Hemp w roku 2018 połączyliśmy nasze pasje z pragnieniem, aby jak najwięcej ludzi mogło poznać i cieszyć się dobroczynnymi właściwościami produktów na bazie konopi. Zgodnie z hasłem marki: „For better life", produkty Alba Hemp służą poprawie jakości życia naszych konsumentów. Klienci Alba Hemp to głównie 3 grupy docelowe: 1) Osoby wybierające produkty naturalne, dbające o zdrowie – dobre samopoczucie i wygląd w ramach profilaktyki prozdrowotnej; 2) Sportowcy i osoby aktywne - sektor fitness i wellness 3) Osoby chore lub chcące niwelować skutki chorób przewlekłych i cywilizacyjnych (np. depresja, bezsenność, stany lękowe, przewlekłe bóle) Gwarantujemy najwyższą i potwierdzoną certyfikatami zewnętrznych laboratoriów jakość wyrobów. Jest to możliwe dzięki kontroli całego procesu – od materiału siewnego, przez uprawę, aż do finalnego produktu. Alba Hemp to szerokie i stale rozwijane portfolio produktów na bazie konopi. Poza certyfikowanymi olejkami CBD w różnych wersjach i stężeniach, jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy konopne oleje o nutach owocowych (pomarańcza i malina - dla osób o nieco większej wrażliwości smakowej). Produktem, który cieszy się dużą popularnością naszych klientów, są również herbaty konopne w różnych smakach i formatach. Nasze portfolio uzupełniają łuskane nasiona konopi. Wszystkie produkty z naszego portfolio to produkty najwyższej jakości.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Alba Hemp oferuje zawsze:

  • DARMOWA DOSTAWA OD 100 ZŁ

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Alba Hemp, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.