Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Avis

Zyskaj 4,9% cashback za zakupy w Avis

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Avis jest wiodącą firmą oferującą wynajem samochodów, której klientami są najwięksi przedsiębiorcy, również z branży turystycznej, oferujący luksusowe rozwiązania dla podróżnych. Avis jest od lat pionierem innowacji w branży wynajmu samochodów, będąc jedną z najbardziej polecanych przez klientów marek na całym świecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Avis oferuje zawsze:

  • Wiodąca firma oferująca wynajem samochodów
  • Samochody dostępne na całym świecie
  • Gwarancja marki i modelu

Ważne informacje

Zwrot naliczany jest dla opłaconej i w pełni wykorzystanej rezerwacji wynajmu pojazdu. Rezerwacje dokonane przez klientów po stawkach wynikających z innych ustalonych przez firmę umów (relacji partnerskich, stawek korporacyjnych itd.) nie podlegają zwrotowi. Rezerwacje dokonane za pośrednictwem stron lub ofert biur podróży czy innych stron internetowych niż Refunder, nie podlegają zwrotowi. Rezerwacje anulowane nie podlegają zwrotowi. Wynajem poza Europą, Bliskim Wschodem i Afryką nie podlega zwrotowi. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 365 dni od wykorzystania opłaconej rezerwacji

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 301 dni

Po dokonaniu zakupu w Avis, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.