Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Biovea

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Biovea

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Od 2001 roku BIOVEA jest wiodącym producentem, dystrybutorem sprzedawcą internetowym najwyższej jakości produktów kosmetycznych i zdrowotnych. Zdobyliśmy ogromną renomę za obsługę, niezawodność i jakość wśród setek tysięcy naszych zadowolonych klientów na całym świecie. Na naszej stronie znajdą Państwo niezbędne informacje i produkty, które pomogą w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Staramy się, aby korzystanie z naszego serwisu było jak najlepszym doświadczeniem dla naszych użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, aby zaprezentować Państwu najnowsze, innowacyjne produkty rynkowe i stale rozwijamy naszą stronę internetową, aby sprostać Państwa potrzebom.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Biovea oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 199 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Biovea, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.