Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

BNP Paribas Konto Promocyjne

Zyskaj 42,50 zł cashback za zakupy w BNP Paribas Konto Promocyjne

Cashback przyznany będzie dla nowego Klienta - nie mającego konta w BNP przynajmniej od 12 miesięcy - który otworzy i aktywuje konto przynajmniej jedną transakcją w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Rejestracja i złożenie wniosku w dniach 2024-02-07 - 2024-05-17, zawarcie umowy i otwarcie Konta do dnia 2024-05-31.

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Zrób coś dla siebie - otwórz Konto Otwarte na Ciebie z Kartą, aktywnie korzystaj i odbierz nagrody łącznie nawet do 430 zł!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

BNP Paribas Konto Promocyjne oferuje zawsze:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych w oddziałach Banku BNP Paribas i sieci Planet Cash w Polsce
  • Płatności mobilne

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w BNP Paribas Konto Promocyjne, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.