Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Brussel Airlines

Zyskaj 0,9% cashback za zakupy w Brussel Airlines

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Brussels Airlines oferuje szeroką gamę połączeń lotniczych na całym świecie. Klienci mają do wyboru ponad 50 najlepszych europejskich miejsc docelowych. Brussels Airlines oferują codziennie średnie i długodystansowe loty do Moskwy, Helsinek, Tel Awiwu, do Ameryki Północnej, do Indii i do Afryki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Brussel Airlines oferuje zawsze:

  • Szeroką gamę połączeń lotniczych na całym świecie.
  • Ponad 50 najlepszych europejskich miejsc docelowych.
  • Długodystansowe loty do Moskwy, Helsinek, Tel Awiwu, do Ameryki Północnej, do Indii i do Afryki.

Ważne informacje

Czas do wypłaty cashbacku liczony jest od dnia dokonania zakupu. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowany lot z zebranych punktów czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Po dokonaniu zakupu w Brussel Airlines, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.