Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

CCleaner

Zyskaj 15% 56% cashback za zakupy w CCleaner

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony. Zwrot nie jest naliczany za pobranie darmowej wersji programu

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
CCleaner to popularne oprogramowanie służące do optymalizacji i czyszczenia systemu operacyjnego komputera. Dzięki swoim funkcjom usuwania zbędnych plików, tymczasowych danych oraz naprawiania błędów rejestru, CCleaner pomaga poprawić wydajność komputera i uwolnić miejsce na dysku twardym. To intuicyjne narzędzie, które umożliwia skuteczne zarządzanie zasobami systemowymi, poprawiając szybkość działania komputera oraz zwiększając ogólną stabilność pracy systemu. Dodatkowo, CCleaner oferuje także funkcje kontroli prywatności, pozwalając użytkownikom zarządzać swoimi śladami online poprzez usuwanie danych przeglądarki i chroniąc prywatność podczas codziennej aktywności online.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

CCleaner oferuje zawsze:

  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 51 dni

Po dokonaniu zakupu w CCleaner, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.