Cellbes

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Cellbes

Przejdź do Cellbes

Aktualne oferty od Cellbes

  Rabaty do -50%!

  Wielka letnia wyprzedaż! Rabaty do -50%! Sprawdź szczegóły.

  Przeczytaj więcej

  Darmowa dostawa!

  Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 200 zł! Sprawdź szczegóły.

  Przeczytaj więcej

Cellbes to skandynawska marka, która od lat ubiera kobiece sylwetki. Cellbes stawia na wzory i kolory. Marka kocha wszystkie kształty, dlatego ten niepowtarzalny styl jest dostępny dla dziewczyn w rozmiarach od 34 do 64!

Cellbes to również kolekcja Home - czyli przepiękne dodatki do domu w skandynawskim stylu

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Cellbes

Przejdź do Cellbes

Cellbes oferuje zawsze:

 • Skandynawska marka oferująca ubrania dla kobiet i mężczyzn.
 • Szeroki wybór ubrań, butów oraz akcesoriów.
 • Zwrot w ciągu 14 dni.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Cellbes, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród i Ubrania i Akcesoria