Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Chleby na diety

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Chleby na diety

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Bardzo Dobry Chleb, to rzemieślnicza piekarnia z Krakowa. Działamy od 2019 roku. Oferujemy chleby wyłącznie na zakwasie, z których część stanowi pieczywo funkcjonalne. Krótki skład, prostota i dobry smak, to elementy, na które stawiamy w naszej działalności. Pieczemy z szacunku do chleba i miłości do ludzi, którzy będą go jedli. W trakcie naszej pracy spotykaliśmy się wielokrotnie z osobami, które z powodów zdrowotnych nie mogły jeść tradycyjnego chleba i bardzo im to utrudniało życie. Niektórzy rezygnują z chleba ze względu na nietolerancję glutenu, inni muszą obniżać ilość spożywanych węglowodanów. Są też osoby, które cierpią po zjedzeniu tradycyjnych drożdżówek – mleko, czy jaja wywołują u nich reakcje alergiczne. Stąd też wprowadziliśmy w naszej piekarni kilka rodzajów nietradycyjnego pieczywa aby z tak podstawowego produktu, jakim jest chleb nikt nie musiał rezygnować.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Chleby na diety oferuje zawsze:

  • W Bardzo Dobrym Chlebie pieczemy to, co sami lubimy jeść

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Chleby na diety, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.