Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Completo

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Completo

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Completo.pl zrodziło się z marzenia o pięknie, fascynacji nowoczesnością i głębokiego przekonania, że w życiu warto dążyć do doskonałości. Wierzymy, że każdy moment, każda inwestycja czasu, siły i środków powinna być poświęcona tylko temu, co naprawdę najlepsze. Nasza pasja do doskonałości, połączona z wiedzą i latami doświadczenia, pozwoliła nam stworzyć miejsce, w którym każdy produkt jest symbolem jakości i prestiżu. Dzisiaj z dumą i radością prezentujemy w naszym sklepie produkty renomowanych marek, które nie tylko spełniają, ale często przewyższają oczekiwania naszych klientów. Rozumiemy, że każdy z nas jest wyjątkowy. Dlatego w ofercie Completo stawiamy na indywidualizm, oferując produkty dostosowane do unikalnych potrzeb i gustów naszych klientów. Completo to nie tylko sklep. To obietnica najwyższej jakości wykonania, funkcjonalnych rozwiązań technicznych i nowoczesnego designu. To miejsce, gdzie tradycja spotyka się z innowacją, a marzenia stają się rzeczywistością. Zapraszamy do świata Completo.pl, gdzie każdy detal ma znaczenie, a satysfakcja klienta jest naszym największym sukcesem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Completo oferuje zawsze:

  • Najciekawsze linie produktów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 32 dni

Po dokonaniu zakupu w Completo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.