Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Oferta sklepu to obuwie damskie i męskie, torebki i akcesoria skórzane, przede wszystkim polskich producentów i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 6.1% zwrotu za zakup w CoZaButy.pl

Poziomy zwrotu

Akcesoria 6.1%
Buty i torebki 3.6%

Wszystkie poziomy zwrotów

CoZaButy.pl oferuje zawsze:

  • Buty damskie i męskie a także akcesoria ze skóry najwyższej jakości

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w CoZaButy.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w CoZaButy.pl

CoZaButy.pl oferuje zwrot aż do 6.1%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Akcesoria 6.1%
Buty i torebki 3.6%