Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Diamante

Uzyskaj 5% zwrotu za zakupy w Diamante

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Diamante to marka stworzona przez dwóch braci - Tomka i Piotrka. Skupiamy się na szyciu ponadczasowej mody, która wytrzymuje lata. Jakość i obsługa klienta to nasza przewaga (z tego, co mówią odbiorcy). Cieszymy się świetną opinią, mamy bardzo zaangażowaną społeczność, a nasze ubrania noszą znani i lubiani. Marka odzieżowa to nasza pasja i największa zajawka życia, którą pielęgnujemy od 12 lat. Ubrania szyjemy w lokalnych szwalniach, w których łączymy biznes z nawiązywaniem trwałych relacji, bo w naszym biznesie one są najważniejsze. Zapraszamy do współpracy, gdzie oferujemy 10% prowizję. Kto nosi Diamante? Marcin Myszka (Kryminatorium), MrKrycha, Maciej Je, Krzysztof Gonciarz, Karol Paciorek, Piotr Zola Szulowski, Kękę, Paulina Soboń, Marcin Osman, Paweł z kanału Zbrodnia Ikara, Karolina Gilon, Kukon, Cash (kanał VlogCasha) czy Faza (kanał Przez Świat Na Fazie). Oczywiście to nie wszyscy, a każdego miesiąca lista się powiększa. Nasi odbiory to grupa 20-40 lat. Ktoś, kto raz posmakował Diamante najczęściej z nami zostaje.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Diamante oferuje zawsze:

  • Szyjemy tylko w Polsce
  • Wysyłamy 5 dni w tygodniu
  • Powyżej 200 złotych wysyłka za darmo

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Diamante, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.