Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

eFaktor

Zyskaj aż do 2 000 zł cashback za zakupy w eFaktor

Cashback 28 zł przyznany będzie za poprawny wniosek przyznane za zainteresowanie faktoringiem, tj. dla osoby, która wystawia faktury terminowe. Informacje są weryfikowane w trakcie rozmowy telefonicznej. Wynagrodzenie dotyczy osób unikalnych tj. jakich, które trafią do systemu faktoringowego eFaktor po raz pierwszy w przeciągu 12 miesięcy. Cashback 2000 zł przyznany będzie za poprawny wniosek przyznane będzie za uruchomienie finansowania. Wynagrodzenie CPS dotyczy leadów unikalnych tj. jakich, które trafią do systemu faktoringowego eFaktor po raz pierwszy w przeciągu 12 miesięcy, to znaczy nie są duplikatem.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
eFaktor S.A. jest spółką faktoringową, zapewniającą finansowanie małym i średnim przedsiębiorstwom, alternatywne dla produktów bankowych, takich jak kredyt, pożyczka, czy faktoring bankowy. Przewagą firmy jest duża elastyczność w konstrukcji finansowania, maksymalnie uproszczony sposób naliczania prowizji oraz profesjonalne wsparcie w przypadku zakłoceń w przepływach pieniężnych. Głównymi przewagami rynkowymi jest szybkość działania, minimum formalności i wysoka elastyczność (dopasowanie rozwiązania do potrzeb klienta). eFaktor jest w stanie uruchomić finansowanie dla firmy w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Do uruchomienia finansowania są potrzebne zaledwie 2 rodzaje dokumentów finansowych: wyciągi bankowe oraz pliki JPK w formacie .xml za ostatnie 6 miesięcy. Zespół doradców jest realnym wsparciem klienta, słucha i wspiera klienta oferując rozwiązania najlepiej dopasowane do sytuacji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

eFaktor oferuje zawsze:

  • Działamy szybko i skutecznie - bo tego wymaga Twój biznes.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 39 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w eFaktor, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.