Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Eurobank Kredyt Online

Uzyskaj 60 zł zwrotu za zakup w Eurobank Kredyt Online

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Jak otrzymać pożyczkę błyskawiczną nawet w 15 minut? - Skorzystaj z kalkulatora i oblicz ratę pożyczki; - Ustal kwotę i okres kredytowania na poziomie swoich potrzeb; - Wypełnij i wyślij wniosek kredytowy online. Po pozytywnej decyzji otrzymasz dokumenty na Twój adres e-mail; - Przeczytaj i zatwierdź umowę, zapoznaj się z dokumentami przesłanymi przez bank i zaakceptuj umowę kredytową; - Realizuj swoje cele; po zaakceptowaniu umowy otrzymasz pieniądze na konto w swoim banku na dowolny cel;

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Eurobank Kredyt Online oferuje zawsze:

  • Pożyczka online
  • Szybki kredyt

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Eurobank Kredyt Online, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.