Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

euroshop24h

Zyskaj 1,75% cashback za zakupy w euroshop24h

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Witaj w Euroshop24h.pl - to miejsce gdzie bogactwo wyboru spotyka się z niezwykle atrakcyjnymi cenami! Krótko o nas! Jesteśmy rodzinną firmą z 20 letnim doświadczeniem w dystrybucji produktów chemii domowej, kosmetyków i kawy z Niemiec, Holandii, Belgii, Włoch, Danii, Czech, Francji i Wielkiej Brytanii 🌍 Nasz sklep euroshop24h.pl oferuje zróżnicowany i bogaty asortyment w kategoriach: chemia domowa, kosmetyki, słodycze i kawa. Jesteśmy bezpośrednim importerem wszystkich produktów znajdujących są w naszej ofercie dzięki temu zapewniamy najniższe ceny naszym klientom. W stałej ofercie posiadamy ponad 2000 produktów z Niemiec, Holandii, Belgii, Włoch, Danii, Czech, Francji i Wielkiej Brytanii

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

euroshop24h oferuje zawsze:

  • DARMOWA DOSTAWA od 399,00 PLN

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w euroshop24h, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.