Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Fabrykadzianin

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Fabrykadzianin

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
PAWOTEX to nie tylko producent dzianin, to miejsce, gdzie marzenia o doskonałych tkaninach stają się rzeczywistością. Z dumą możemy powiedzieć, że działamy już ponad 30 lat, inspirując i wyznaczając trendy w świecie dzianin. Czuwamy nad każdym etapem produkcji, dbając o najwyższą jakość naszych tkanin. W naszej bogatej ofercie znajdziesz dzianiny odzieżowe, bieliźniane, dresówki, ściągacze, welury oraz kolekcje wzorów dedykowane dzieciom. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy, dlatego oferujemy nasze produkty zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej. Dzięki naszemu doświadczeniu i pasji do dzianin, możemy zagwarantować Ci produkty najwyższej jakości, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Dołącz do grona zadowolonych klientów i odkryj świat doskonałych tkanin z naszą firmą. Jesteśmy gotowi zapewnić Ci komfort, elegancję i ponadczasowy styl w każdym kawałku tkaniny, który opuszcza nasze fabryki. Zapraszamy!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Fabrykadzianin oferuje zawsze:

  • Nasze dzianiny są zgodne z najwyższym europejskim standardem jakości, potwierdzonym przez certyfikat Oeko-Tex

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Fabrykadzianin, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.