Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Focus Garden

Zyskaj 2% cashback za zakupy w Focus Garden

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W Focus Garden wierzymy, że każdy zasługuje na przyjemność związana z pięknem natury, niezależnie od wielkości ogrodu czy balkonu. Jako firma działająca na rynku od 2004 roku stawiamy na połączenie doskonałej jakości z konkurencyjnymi cenami. Nasz asortyment, obejmujący produkty renomowanych marek, gwarantuje trwałość i estetykę na długie lata. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które spełniają różnorodne potrzeby klientów. Nasza oferta to eleganckie meble wypoczynkowe, jadalniane, balkonowe oraz cateringowe, które zapewnią komfort i wygodę podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Posiadamy bogaty wybór szklarni ogrodowych, tuneli foliowych i narzędzi ogrodniczych, które ułatwią pielęgnację roślin i zieleni. Dodatkowo, oferujemy różnorodne zadaszenia, takie jak pergole ogrodowe, Car Porty, altany czy markizy, które pozwalają stworzyć przyjemne miejsce do odpoczynku niezależnie od warunków pogodowych. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni zielonych, które nie tylko są estetyczne i funkcjonalne, ale także stanowią miejsce do relaksu na świeżym powietrzu przez cały rok. Dzięki naszym produktom i profesjonalnemu doradztwu możesz cieszyć się swoim ogrodem, w którym marzenia o pięknej, zielonej oazie stają się rzeczywistością.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Focus Garden oferuje zawsze:

  • Profesjonalne doradztwo

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Focus Garden, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.