Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Foods by Ann

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Foods by Ann

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Foods by Ann to moja marka spożywcza, która dba o Ciebie i o Twoje zdrowie" Anna Lewandowska Jeśli trafiłeś na moją ofertę, z pewnością już wiesz, jak duży wpływ na zdrowie i samopoczucie ma odpowiednia dieta. Zdrowa żywność przez wiele lat była niedoceniana, lecz w końcu wiele osób zrozumiało, że powiedzenie „Jesteś tym, co jesz” trafia w punkt! Wybierając mój sklep ze zdrową żywnością, otrzymujesz gwarancję zadowolenia. Oferuję Ci jedynie wysokiej jakości produkty, które zostały przygotowane z najlepszych składników. Nie dodaję do swojego asortymentu ulepszaczy smaku, syntetycznych słodzików, białego cukru i szkodliwych substancji poprawiających aromat lub kolor. Codziennie udowadniam, że żywność naturalna i ekologiczna może być łatwo dostępna i spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy. Suszone owoce pełne witamin i minerałów, dodatki orzechów, płatki lub inne przekąski to doskonała propozycja na pełnowartościowy posiłek. Pamiętaj, że kalorie to energia. Chcesz poznać więcej możliwości? W takim razie Foods by Ann to sklep z żywnością naturalną i ekologiczną doskonały dla Ciebie i Twoich potrzeb. Zapraszam serdecznie do skorzystania z zakupów!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Foods by Ann oferuje zawsze:

  • Produkty roślinne pozyskiwane ze sprawdzonych, bezpiecznych źródeł.
  • Wyprodukowana z dobrej jakości składników, zdrowa żywność jest również bardziej zasobna w cenne dla naszych organizmów witaminy i minerały.
  • Produkty naturalne, wolne od sztucznych barwników, polepszaczy smaku czy wypełniaczy, również bez dodatku białego cukru.
  • Jeśli nie możesz powstrzymać się od podjadania, mój sklep ze zdrową żywnością zaoferuje Ci mnóstwo pysznych, naturalnych, a przez to zdrowych smakołyków.
  • Znajdziesz w tym miejscu zbożowe ciasteczka owsiane, czekoladowe batoniki z suszonymi owocami, owocowe smoothie z dodatkiem Superfoods i wiele więcej.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Foods by Ann, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.