Frisco

Uzyskaj aż do 2.5% zwrotu za zakup w Frisco

Przejdź do Frisco

Aktualne oferty od Frisco

  Rabat & Darmowa Dostawa!

  Rabat 30 zł + darmowa dostawa zakupów za min. 200 zł! Sprawdź szczegóły.

  Przeczytaj więcej

Internetowy sklep spożywczy Frisco.pl to supermarket online, oferujący przyjemność zakupów internetowych, komfort, jakim jest dostawa do domu o wybranej przez klienta godzinie i gwarancja jakości każdego spośród tysięcy produktów, którą do tej pory zapewnić mogły tylko delikatesy. Wszystkie produkty są starannie wybierane, pakowane indywidualnie i dostarczane tak, by zamawiane zakupy online mogły trafić pod wskazany adres w idealnej kondycji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 2.5% zwrotu za zakup w Frisco

Przejdź do Frisco

Poziomy zwrotu

 • Nowy klient

  2.5%
 • Powracający klient

  1.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Frisco oferuje zawsze:

 • Produkty spożywcze z dostawą.
 • Dostawa na godzinę.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Frisco, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Frisco

Frisco oferuje zwrot aż do 2.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Nowy klient

  2.5%
 • Powracający klient

  1.5%

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród i Usługi i Prenumeraty