GaleriaMarek.pl

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w GaleriaMarek.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Znane marki w jednym miejscu. GaleriaMarek.pl to sklep internetowy o szerokiej ofercie butów, odzieży i akcesoriów. Na naszych wirtualnych półkach znajduje się ponad 8 000 produktów z najlepszych kolekcji 43 popularnych brandów, między innymi: adidas, Asics, Birkenstock, Convesre, Ecco, Lacoste, New Balance, Nike, O’Neill, Paez, Puma, Reebok, Rockport, Timberland, Tommy Hilfiger, Toms czy Vans. I liczby te stale rosną! Atrakcyjny asortyment to nie wszystko. Dbamy o wysoki poziom komfortu zakupów online. Dostawa dla naszych klientów jest zawsze darmowa, a na ewentualną wymianę lub zwrot dajemy aż 30 dni.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w GaleriaMarek.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

GaleriaMarek.pl oferuje zawsze:

  • Szeroką ofertę butów, odzieży, akcesoriów z kolekcji znanych marek
  • Atrakcyjne ceny
  • Szybka realizacja zamówienia
  • Darmowa dostawa bez kwoty minimalnej zamówienia

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w GaleriaMarek.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria