Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Gentle Herd

Zyskaj 10% cashback za zakupy w Gentle Herd

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Jesteśmy zespołem z pasją do tkanin i wysokiej jakości z której powstaje odzież zakorzeniona w praktyczności miejskiego stylu. Łącząc naturalne materiały z miejskim stylem, tworzymy luksusowe ubrania na każdą okazję. Kaszmir i wełnę pozyskujemy z największego pastwiska na świecie – Mongolii Wewnętrznej. Obszar ten jest bogaty w trawę i wodę i jest pięknym, spokojnym pastwiskiem dla delikatnej opieki, jaką otacza stado owiec, zapewniając łatwe i wygodne życie. Siła Gentle Herd polega na tym, aby wywrzeć na Tobie wrażenie dotykowe i dostarczyć do Twojej garderoby to co najlepsze. U Nas znajdziesz odzież wykonaną z 100% Kaszmiru i Wełny.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Gentle Herd oferuje zawsze:

  • Wysokiej jakości odzież dostarczana bezpośrednio do Ciebie, bez żadnych pośredników.
  • Własne fabryki, bezpośrednio współpracujące z pasterzem.
  • Klasyka w bezkonkurencyjnej cenie.
  • Lekkie opakowanie, bezpośrednio obniżające koszty wysyłki.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 60 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Gentle Herd, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.