Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

GET IN Bank -  Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Uzyskaj 52.50 zł zwrotu za zakup w GET IN Bank - Elastyczne Konto Oszczędnościowe

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Zwrot za otwarcie konta oszczędnościowego zostanie naliczone za poprawny, złożony wniosek, pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie uruchomione konto przez Nowego Klienta, a konto w okresie promocji zostanie zasilone kwotą nie mniejszą niż 500 zł. Uruchomienie konta jest definiowane jako podpisanie umowy o bankowość elektroniczną, wyrażenie zgód marketingowych dla Getin Banku oraz otwarcie Konta Oszczędnościowego i ustawienie wyciągu elektronicznego. Nowym Klientem jest osoba, która nie posiada i nie posiadała w przeszłości konta w Getin Banku.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Elastyczne Konto Oszczędnościowe: oprocentowanie: 0,5% do 400 000 zł oraz 0,5% dla nadwyżki od 200 000 zł do 400 000 zł, dla Klientów, którzy posiadają Konto Osobiste i udzielą Zgód marketingowych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 150 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w GET IN Bank - Elastyczne Konto Oszczędnościowe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.