Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Groupon

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Groupon

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Zwrot nie jest przyznawany za, zakup Kart Podarunkowych Groupon, zakupy dokonane przy użyciu Zniżek Programu Studenckiego, zakupy dokonane za pomocą Groupon Bucks

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Odkryj epickie i niesamowite przeżycia, które na Ciebie czekają.

To miejsce zakupów grupowych z najbardziej atrakcyjnymi promocjami i kuponami rabatowymi na produkty i usługi w całej Polsce.

Znajdziesz tu:

Okazję z twojego miasta

Pomysły na czas wolny

Motoryzacje

Remonty

Restauracje

Sklepy

Uroda i spa

Usługi osobiste

Zdrowie i fitness

Hotele i Podróże

Kody rabatowe oraz bilety

Wierzymy, że jesteś tym, czego doświadczasz. Jesteśmy dla każdego, kto chce żyć swoim najpełniejszym, najlepszym, najbardziej niesamowitym życiem.

Groupon to miejsce, w którym klienci mogą codziennie odkrywać nowe doświadczenia.

Każda promocja pozwoli Ci oszczędzić nawet do 70% na ulubionych produktach i usługach no i kupując przez Refunder zyskujesz jeszcze więcej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Groupon oferuje zawsze:

  • Już dziś podaruj sobie wspaniałe doświadczenie.
  • Mamy lokalne serce o globalnym wpływie.
  • Pomagamy prowadzić biznes.
  • Łączymy klientów z nowymi doświadczeniami.

Ważne informacje

Wypłata zwrotu ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym rezerwacja została opłacona i wykorzystana.Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 100 dni od dnia, w którym rezerwacja została opłacona i wykorzystana.

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 63 dni

Po dokonaniu zakupu w Groupon, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.