Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Hapi Pożyczki

Uzyskaj 57,50 zł zwrotu za zakup w Hapi Pożyczki

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie udzielona pożyczka.

Zwrot nie zostanie przyznany w przypadku wniosków ze zdublowanym numerem PESEL wysłanych w ciągu tego samego miesiąca oraz w przypadku odstąpienia od umowy lub spłaty pożyczki do 14 dni od momentu podpisania umowy..

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Hapi Pożyczki to wygodna pożyczka do 15000 złotych. Okres spłaty do 24 miesięcy. Minimalna ilość formalności, szybka decyzja online i błyskawiczny przelew na konto, okres spłaty odroczony nawet o 2 miesiące.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Hapi Pożyczki oferuje zawsze:

  • Zaplanuj wakacje razem z hapipożyczką!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Hapi Pożyczki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.