Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Hardtail Forever

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Hardtail Forever

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Od jakiegoś czasu wierzymy, że przyszłość należy do kobiet.

Wiemy, że to wielkie stwierdzenie, ale wierzymy, że prawdziwy postęp idzie w parze ze wzmocnieniem pozycji kobiet na całym świecie. A mówimy z doświadczenia.

Dwadzieścia pięć lat temu nasi założyciele Dick i Patty Cantrell wprowadzili na rynek Hard Tail, pionierską linię stylu życia i odzieży sportowej celebrującą kobiecy sport.

U podstaw: filozofia „dziewczyny mogą zrobić wszystko”, inspirowana trzema córkami pary.

Wizją Dicka i Patty było nie tylko stworzenie innowacyjnej marki zakorzenionej w swobodnym życiu w Kalifornii, ale także takiej, która motywowałaby młode kobiety do przełamywania stereotypów, przełamywania barier i spełniania marzeń.

To, co rozpoczęło się jako mała firma w domu Cantrell w Los Angeles w 1992 roku, przekształciło się w cieszącą się międzynarodową renomą, rodzinną i zarządzaną firmę, rozpoznawaną zarówno ze względu na skupienie się na produkcji kalifornijskiej i klasycznych wzorach, jak i zaangażowanie w silne kobiety na całym świecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Hardtail Forever oferuje zawsze:

  • Always made in USA

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Hardtail Forever , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.