Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

HelpVit

Zyskaj 5% cashback za zakupy w HelpVit

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
esteśmy doświadczoną firmą z branży medycznej, która specjalizuje się w prowadzeniu kliniki leczenia niepłodności. Współpracujemy z lekarzami specjalistami, takimi jak ginekolodzy, endokrynolodzy, urolodzy, dietetycy, psycholodzy, seksuolodzy i diagności laboratoryjni. Marka HelpVit została założona z pasją i głównym celem firmy jest pomoc osobom starającym się dbać o swoje zdrowie. HelpVit oferuje suplementy diety dla niego i dla niej. Nasze produkty są produkowane z surowców od certyfikowanych dostawców. Nasi klienci polecają produkty marki HelpVit innym, gdyż efekty działania są widoczne już po pierwszym miesiącu! Nasze portfolio rozwijamy i już wkrótce będzie mogli oferować nowe produkty, wspierające ją, jak i jego!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

HelpVit oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa już od 199 zł!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w HelpVit, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.