Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Hotele i noclegi w Polsce. Na stronie Hotele.pl możesz wyszukiwać i rezerwować noclegi, w małych hotelach rodzinnych, pensjonatach, pokojach gościnnych w górach czy nad morzem, a także dużych hotelach sieciowych, znajdujące się w największych miastach w Polsce.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Hotele.pl

Uzyskaj aż do 3.6% zwrotu za zakup w Hotele.pl

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Hotele w Polsce 3.6%
Inne 1.8%

Wszystkie poziomy zwrotów

Hotele.pl oferuje zawsze:

  • Setki tysięcy ofert zakwaterowania w Polsce

Ważne informacje

Zwrot pieniędzy obowiązuje tylko przy rezerwacjach hoteli w Polsce. Wypłata cashbacku za rezerwacje zakwaterowania ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Hotele.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Hotele.pl

Hotele.pl oferuje zwrot aż do 3.6%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Hotele w Polsce 3.6%
Inne 1.8%

Więcej sklepów z kategorii Podróże