Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

hurtopony

Zyskaj 1% cashback za zakupy w hurtopony

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Oferujemy bardzo dużą ofertę opon. W naszym katalogu ogumienia znajdziecie państwo takie kategorie ogumienia jak osobowe, dostawcze, terenowe, motocyklowe, przemysłowe, rolnicze, do wózków widłowych i wiele innych opon. Nasza firma stara się zapewnić opony do każdego pojazdu, maszyny, samochodu czy motocykla a nawet samolotu. Znajdziecie państwo u nas duży wybór opon letnich, całorocznych, zimowych a także opon z homologacą zimową. Niezależnie od tego czym się poruszasz znajdziemy ogumienie do twojego pojazdu. W ofercie posiadamy opony ekonomiczne, klasy średniej oraz klasy premium. Rozumiemy że zakup towaru jakim są opony jest kwestią zaufania, ponieważ tylko zakup dobrego jakościowo towaru, gwarantuje bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz pewność prowadzenia pojazdu w każdych warunkach. Misja naszej firmy jest to aby ułatwić i pomóc państwu przy wyborze jak najlepszych opon. Celem jest dla nas nie tylko pokazanie wielkiej oferty opon różnych marek, ale również zapewnienie państwu najwyższego poziomu porad dotyczących opon i ich zastosowania. Oferując opony koncentrujemy się na jak najwyższej jakości oferowanych produktów. Staramy się sprzedawać tylko sprawdzone o dobre opony. Firma Hurtopony ma na celu dostarczenie klientowi jak najlepszego produktu. Hurtopony.pl jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży ogumienia. Dynamiczny rozwój firmy i nowoczesny sposób zarządzania gwarantuje pełną satysfakcję i najwyższą jakość obsługi naszych klientów. Opony to nasza pasja, doświadczony i kompetentny zespół portalu hurtopony.pl wspomagany najnowszymi technologiami IT jest w stanie odpowiedzieć na każde Twoje pytanie związane z oponami. Najnowsze rozwiązania logistyczne we współpracy z wiodącymi firmami kurierskimi, gwarantują szybką dostawę naszych towarów na terenie całego kraju. Kupując u nas minimum dwie sztuki opon dostawa otrzymujesz gratis. Nieważne czy jest to opona do taczki czy wielka opona typu OTR czy opona do koparki u nas za transport nic nie zapłacisz. Układ naszego portalu pozwoli Ci w szybkim czasie znaleźć interesujące Cię opony z każdej kategorii. Znajdziesz tutaj opony osobowe, rolnicze, przemysłowe, duży wybór opon ciężarowych i dostawczych. Fani offroadu kupią tutaj ogumienie terenowe, opony do quada i motocykla. Wprowadziliśmy specjalnie dla naszych klientów konfigurator Dobór opon do pojazdów. Dzięki konfiguratorom możemy dobrać opony do samochodu, opony do ciągnika, opony do motocykla, wystarczy znać producenta pojazdu model itp. Nasza fachowa obsługa i najwyższa jakość towaru gwarantuje pełną satysfakcję Naszych klientów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

hurtopony oferuje zawsze:

  • Transport gratis

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 26 dni

Po dokonaniu zakupu w hurtopony, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.