Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

IKEA

Zyskaj 3% cashback za zakupy w IKEA

Zakupy w celu dalszej odsprzedaży mogą być przyczyną odrzucenia zwrotu za zakupy

Zwrot nie jest przyznawany za zakup karty podarunkowej

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
IKEA zaczynała jako skromna firma wysyłkowa z siedzibą w szwedzkiej Smalandi. Dziś jest globalną marką artykułów wyposażenia domu, która oferuje ludziom na całym świecie przystępną cenę, stylowe wzornictwo i komfort. Przeszliśmy długą drogę, ale nasza wizja pozostaje ta sama: chcemy tworzyć dla ludzi lepsze warunki codziennego życia. Kierujemy się wizją tworzenia lepszego życia na co dzień dla wielu ludzi.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

IKEA oferuje zawsze:

  • Dostawa już od 1,-
  • Zrób zakupy przez internet i odbierz je w Paczkomacie InPost, Punkcie Odbioru IKEA lub GLS

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 36 dni

Po dokonaniu zakupu w IKEA, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.