Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ilovemilk.pl

Zyskaj 4,88% cashback za zakupy w Ilovemilk.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Sklep Ilovemilk.pl został stworzony z myślą o najnowszych trendach dla mamy i dziecka. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów dziecięcych, już od 1 roku życia. Takie produkty jak rompersy, body, kombinezony, bluzy, tshirty cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Znajduje się również linia dla mamy i taty w tym sukienki, bluzy, tshirty, swetry, dresy, torby i wiele innych. Kolekcja dla mamy powstała z myślą łączenia stylizacji razem z dzieckiem. W ofercie nie brakuje również akcesoriów dziecięcych jak koce, czapki, opaski czy poduszki. Ilovemilk.pl oferuje wysoką jakość produktów, które są doceniane przez naszych klientów. Nasze kolekcje charakteryzują wyraziste printy i tekstylia, co sprawia, że oferta Ilovemilk.pl jest rozpoznawalna na tle konkurencji. W naszej kolekcji nie brakuje również produktów basic w klasycznych barwach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 49 dni

Po dokonaniu zakupu w Ilovemilk.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.