Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

JoyBuy

Zyskaj 1,8% cashback za zakupy w JoyBuy

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Joybuy.com obsługiwany przez chińskiego giganta handlu elektronicznego JD.com, oferuje szeroki wybór autentycznych, wysokiej jakości chińskich produktów w konkurencyjnych cenach i dostarcza je bezpośrednio do klientów w szybki i niezawodny sposób.

Zgodnie z tymi samymi wartościami autentyczności i niezawodności, które definiują zakupy w sklepie JD.com, Joybuy.com ma na celu zapewnić konsumentom na całym świecie innowacyjną i solidną platformę handlu elektronicznego poprzez bliską współpracę z krajowymi dostawcami w Chinach.

Jako największa chińska platforma handlu elektronicznego według przychodów, JD.com oferuje światowej klasy zestaw internetowych usług sprzedaży detalicznej swojej rzeszy użytkowników, liczących łącznie blisko 200 milionów.

W maju 2014 JD.com zostało wyróżnione na NASDAQ za największy udział tranzytowy przesyłek w danym roku. W 2015 r. zanotował GMV w wysokości 71,4 mld USD (462,7 mld RMB) i przychodach netto w wysokości 28,0 mld USD (181,3 mld RMB), co stanowi wzrost o 58% w stosunku do roku poprzedniego.

Jako firma działająca w oparciu o technologię, JD.com skupiła się na opracowaniu solidnej i skalowalnej platformy, która nie tylko wspiera szybki rozwój firmy, ale także pozwala jej dostarczać najnowocześniejsze technologie i usługi swoim partnerom i klientom.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

JoyBuy oferuje zawsze:

  • Platforma zakupowa
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w JoyBuy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.