Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konferencje Pulsu Biznesu

Uzyskaj 50 zł zwrotu za zakupy w Konferencje Pulsu Biznesu

Zwrot zostanie przyznany za rejestracje na stronie https://www.pb.pl/konferencje/ (podanie wszystkich niezbędnych danych) oraz opłacenie udziału w konferencji. Zwrot nie będzie przyznawany za rezygrnację z udziału w wydarzeniu.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu” pod którą odbywają się wydarzenia sprawiły, że jest dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej. Z założenia konferencje i szkolenia budowane są na podstawie istotnych wydarzeń w gospodarce oraz przewidywania trendów. Uczestnicy szkoleń mają możliwość wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za rejestracje na stronie https://www.pb.pl/konferencje/ (podanie wszystkich niezbędnych danych) oraz opłacenie udziału w konferencji. Zwrot nie będzie przyznawany za rezygrnację z udziału w wydarzeniu.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Konferencje Pulsu Biznesu, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.